Posted on

Bardzo lubię podróżować. Mimo tego, że jestem bardzo młoda (rocznik 1998) i niektórzy mogliby mnie uważać za osobę nieodpowiedzialną i nie wartą zaufania to zwiedziłam już wiele europejskich państw. Czasami podróżowałam samotnie, a czasami z przyjaciółmi bądź rodziną.

Tani przejazd do Holandii

przewozy do holandiiZ tego względu dobrze wiem, jak zagraniczny wyjazd potrafi być wymagający. Trzeba wziąć pod uwagę bardzo dużo aspektów oraz zadbać o różne sprawy jeszcze na długo przed wyjazdem. Przykładowo bardzo ważnym aspektem jest wybór transportu – powinien on spełniać kilka podstawowych warunków, bym mogła się na niego zdecydować. Po pierwsze: komfort – przejazd musi być maksymalnie wygodny, ponieważ zazwyczaj zaczynam zwiedzać od razu po dotarciu na miejsce. Nie mogę sobie pozwolić na to, żeby być zmęczoną i wyczerpaną, bo automatycznie traci na tym cały wyjazd. Po drugie: bezpieczeństwo. Nigdy nie jeżdżę autem na takie wyjazdy – sama bałabym się prowadzić na takich długich trasach, ale nie korzystam również z możliwości wyjazdu z nieznajomymi. Jest wiele portali internetowych, które oferują wspólny przejazd z osobami, które wybierają się w to samo miejsce. Nigdy jednak nie wiadomo na jaką osobę można trafić – wolę, więc być ostrożna. Wolę jeździć z zaufanymi przewoźnikami, którzy są odpowiednio doświadczeni.

przewozy do holandiiTrzecim, równie istotnym aspektem, co pozostałe jest cena takiego przejazdu. Jestem młodą osobą, która nie ma stałych dochodów i lubię jeździć w miarę możliwości najtaniej. Biorąc pod uwagę wszystkie postawione przeze mnie warunki zazwyczaj jeżdżę busami transportowymi. Co prawda po swoim kraju wolę jeździć pociągami, a wyjeżdżając za granicę czasami skorzystam z ciekawej promocji autobusowej (chociaż nie jest to najwygodniejszy środek transportu) lub lotniczej. Jednakże moim ulubionym środkiem transportu wciąż są busy. Oferują oni wiele usług : przewozy do Holandii na wakacje, do Niemiec, do Belgii. Ostatnio jechałam właśnie do Holandii i skorzystałam z ich oferty, bo cena przejazdu wynosiła nieco ponad dwieście złotych, a kierowca odbierał mnie spod domu i dowoził na konkretnie wybrane przeze mnie miejsce w Holandii. Znacznie ułatwiło mi to podróżowanie – szybko odłożyłam walizki i pobiegłam zwiedzać. Cały przejazd był niesamowicie komfortowy – bus był niewielki, więc mieścił zaledwie kilkanaście osób. Każdy miał dużo miejsca i mógł swobodnie się poruszać. Wyjazdy do Holandii odbywają się codziennie, czasami nawet o dwóch porach – rano i wieczorem.

Pozwoliło mi to na swobodny dobór godziny do własnych preferencji. Wybrałam przejazd wieczorny, aby rano móc się zakwaterować i zacząć zwiedzanie. Taki rodzaj podróżowania jest idealnie dopasowany do moich potrzeb.